29 cze 2015

[116- 118 ] Holidays ♥

Witam serdecznie.
Z tej strony Dora...
Otóż powracam na zwiastunownię z różnych, różniastych powodów, ale z racji tego, że jestem aktualnie poza domem nie jestem w stanie stworzyć czegoś specjalnie na tę okazję.

Dlatego przychodzę do Was z zapowiedzią bloga i dwoma favidami, a oprócz tego kilkoma wiadomościami.

Zwiastunownia Dark Trailer przeszła gruntowny remont i w jego wyniku:
 • Z Dark Trailer odeszło kilka osób, których nawet nie zdążyliście poznać ! A oprócz nich Skyfallgirl, której życzymy wszystkiego co najlepsze i oby kiedyś do nas wróciła !
 • Zmieniło się kilka punktów w regulaminie zwiastunowni, W TYM HASŁO ! Prosimy o zapoznanie się z nowymi zasadami. Obowiązuje to również WSZYSTKIE AUTORKI !
 • Została przeredagowana zakładka z zamówieniami ! Prosimy WSZYSTKICH, którzy złożyli zamówienie, a jeszcze go nie odebrali o sprawdzenie czy ciągle ono widnieje na stronie. Dlaczego? Otóż zamówienia, które miały więcej niż miesiąc zostały przedawnione i anulowane.
 • Od teraz zamówienie MUSI SPEŁNIAĆ KAŻDY PUNKT FORMULARZA. W innym wypadku zamówienie zostaje odrzucone. Wszystkie szczegóły w REGULAMINIE.
 • A na sam koniec...zwiastunownia OTWIERA NABÓR DO ZAŁOGI! Wszystkich chętnych prosimy o zaglądniecie do zakłądki nabór i wysłanie odpowiedniego zgłoszenia na podany e-mail ! 
A teraz filmy ♥
ZAMÓWIEŃ W LIPCU NIE PRZYJMUJĘ !
Do następnego ♥

2 komentarze:

 1. Hej, ja chciałam tylko poinformować o tym, że na Podziemiu Zwiastunów pojawiły się już buttony. Jeśli chcielibyście umieścić jeden zamiast linku na swojej stronie, zapraszamy tutaj
  .
  Pozdrawiamy, blair and izzy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wysłałam do was e-maila...

  OdpowiedzUsuń

Layout by kass for dark-trailer.