1 gru 2014

[034-038] Vanillia.

And, darling, I will
be loving you 'til we're 70
baby my heart could
still fall as hard at 23
Hej :) Jestem nową stażystką na tej stronie. Cieszę się, że mam szansę tu być. Może kojarzycie mnie jako autorkę dużej ilości opowiadanie..
 A o to moje zwiastuny "wolne".
Mam nadzieję, że wyrazicie szczerą opinię :)
6 komentarzy:

 1. No cóż, nie wiem co powiedzieć.... Widać, że włożyłaś w to sporo pracy ;) Po obejrzeniu pierwszego zwiastuna przyszło mi do głowy: "serio, naprawdę jest tu nowa? Przecież to niemal profesjonalistka" xd Czekam, aż zaczniesz wykonywać zwiastuny na zamówienie, wtedy dopiero wykażesz się swoimi umiejętnościami- z taką reklamą na bank będziesz miała wielu "klientów" ;))
  P.S przy przedostatnim zwiastunie napisy nie zawsze są czytelne. Co prawda nie jestem ekspertką ( w dziedzinie montażu filmu moje jedyne osiągnięcie to kolaż zdjęć, odtwarzany przy wybranym podkładzie muzycznym xd), ale rzuciło mi się to w oczy, więc postanowiłam zwrócić na ten drobny błąd twoją uwagę. W końcu chodzi o to, żeby się uczyć i dokształcać, prawda? ;))
  Pozdrawiam i życzę powodzenia ;**

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jasne;) Dziękuję za opinie. 3 ostatnie zwiastuny były wykonane dawno. Co można sprawdzić widząc datę przesłania jeśli ktoś by nie wierzył ;) Proszę. Jestem na telefonie, ale wszystkie moje blogi znajdziesz po naciśnięciu mojej nazwy ♥

   Usuń
 2. P.S napisałaś, że jesteś autorką opowiadań. Mogłabyś podać mi linki? Bo ja nałogowo pochłaniam książki i inne teksty pisane a ostatnio nie mogę znaleźć niczego naprawdę dobrego ;(

  OdpowiedzUsuń
 3. Hah, to ja jakko pierwsza dodałam na Graficiarni komentarz, żebyś zapisała się na zwiastunownię i patrz! Nie żałuję, że ci o tym napisałam ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. W jakim programie robisz zwiastuny? ;3
  PS. Świetne! :D

  OdpowiedzUsuń

Layout by kass for dark-trailer.