27 paź 2014

[017-018] Too much problems + OGŁOSZENIE!!!

Witam wszystkich serdecznie!
Z tej strony Natx.
Jestem tutaj 'szefową' lub 'głową' załogi. To jest mój drugi post ze zwiastunami, a trzeci ogólnie. Tak... nie ma mnie tu zbyt wiele. Przede wszystkim to stażystki dodają notki z wolnymi zwiastunami.
A więc ja dziś oddaję dwa zamówienia. Zamówienie dla niallspotatoes http://fate-fanfic.blogspot.com/, oraz dla Teenage Dirtbag z http://teenage-dirtbag-baby-ff.blogspot.com/
A dlaczego nie oddasz wszystkich zwiastunów za jednym razem?
<ponieważ jestem człowiekiem, mam swoje własne życie, wyszłam ze szpitala w czwartek, oraz jak to jest napisane w regulaminie mam nieokreślony czas na wykonanie pracy!>
Oczywiście nie będę ich robić wieczność. Wszystkie pozostałe zwiastuny oddam za tydzień. Po prostu miałam duże problemy ze zdrowiem i nie dałam rady zrobić wszystkiego.
BARDZO PROSZĘ WSZYSTKICH, KTÓRZY ZAMÓWILI ZWIASTUNY I TYCH, KTÓRZY DZIŚ JE ODBIERAJĄ O ZAOBSERWOWANIE NASZEJ ZWIASTUNOWNI.
TAK PISZE W REGULAMINIE I PROSZĘ SIĘ TEGO TRZYMAĆ!!!
JEŚLI NIE ZAOBSERWUJECIE - MOGĘ USUNĄĆ ZWIASTUNY Z YT I NIE BĘDZIECIE MIĘLI ICH JUŻ NA BLOGACH, A W PRZYPADKU ZAMÓWIEŃ - MOGĘ ICH PO PROSTU NIE WYKONAĆ!!!

To teraz oddam zwiastuny, a później będą WAŻNE INFORMACJE!!!
A więc mam nadzieję, że zwiastuny się podobają. Może nie są istnym geniuszem, ponieważ jak już mówiłam nie miałam zbytnich możliwości, ale pomimo to mam nadzieję, że wam się spodobają.

A TERAZ WAŻNE INFORMACJE!!!

W Środę pojawi się notka podsumowująca staże. Wszystkie.

Oprócz tego proszę, by wszyscy co zaglądają na stronę komentowali notki!
Jest tych komentarzy bardzo mało, a statystyka nie najgorsza. Jak wiecie reaktywuję tą zwiastunownię i zależy mi na jak największej ilości opinii na temat zwiastunów!

A TERAZ OGŁOSZENIE W RAMACH WSPÓŁPRACY:


Na katalogu opowiadań o wampirach  został otwarty nabór.
Każdy, kto dysponuje wolnym czasem i chęcią zapraszamy do odpowiedniej zakładki na stronie!
Przyda się każda pomoc!!!

To tyle na dziś. Dziękuję bardzo!
Liczę na wasze komentarze!
Pozdrawiam!
Natx 

6 komentarzy:

 1. zwiastun jest cudowny, bardzo ci za niego dziękuję
  nie mam czasu się rozpisywac, więc znikam i życzę owocnej pracy nad innymi

  OdpowiedzUsuń
 2. Jujkuuu! Kłaniam ci się na kolana! Zwiastun jest mega superświetny! Dziękuje z całego serca i życzę żebyś dalej robiła takie zwiastuny jakie robisz bo jesteś w tym genialna! :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Bardzo mi miło ;) Polecam się na przyszłość !

   Usuń
 3. Drugi zwiastun bardziej mi się podoba... jest dłuższy i jakoś mi tak przypadł do gustu...
  :)

  Co do regulaminu, kłóciłabym się, gdyż nie ma tam wzmianki o obserwacji bloga. Pisze tylko, żeby dać link/button w widocznym miejscu i tyle... No ale zaobserwowałam, gdyż zależy mi, żeby zamówienie było przyjęte, no chyba że się nie spodoba :)

  pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z góry przepraszam. Ustawiałam jakiś tydzień temu, aby nowy regulamin się opublikował, ale najwidoczniej nie wyszło. Dziękuję za cenną uwagę, już w regulaminie pojawił się podpunkt o zaobserwowaniu bloga. Pozdrawiam!
   A co do zamówienia, to zaraz pójdę sprawdzić zakładkę. Jeżeli przyjmę, to nie wykonam wcześniej jak za 2 tygodnie, ewentualnie za 1,5 tyg.

   Usuń
 4. tak JEST NAPISANE, a nie PISZE

  OdpowiedzUsuń

Layout by kass for dark-trailer.