3 lut 2015

[87] Black Flies

Witam serdecznie.
Jako, że nie pełnię już roli 'admina' na blogu, całkowicie z mojej woli, a ankieta na temat lutego nie została jeszcze rozstrzygnięta przez Natx korzystam z sytuacji i przychodzę do Was z zwiastunem dla LARVIEX

Chciałam przeprosić, że zwiastun pojawił się tak późno, ale prawie cały grudzień nie miałam laptopa, a potem wypadły mi wyjazdy, ferie itp. 
Zwiastun był dla mnie wyzwaniem, ponieważ nie określono dokładnego układu i nie podano wszystkich gifów, więc miałam pole do popisu.
Mam nadzieję, że podołałam.

Istnieje możliwość przesłania zwiastunu na e-mail i poprawek !Do napisania...
Dora

5 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że podołałam zadaniu :)

   Usuń
 2. Witam ! Serdecznie zapraszam na Kartotekę Zwiastunów. Jest to blog, który gromadzi spis blogspotowych zwiastunownii. Naszym głównym celem jest ożywienie świata zwiastunów i wprowadzenie miłej zabawy, która spodoba się wszystkim. Nie zabraknie przeglądów, artykułów, wywiadów i konkursów. Mam nadzieje, ze inicjatywa wam się spodoba i dołączycie :)
  Link: kartoteka-zwiastunow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Informuję, że Wasz blog został pomyślnie dodany do Kartoteki Zwiastunów.
  Pozdrawiam, administratorka :)
  ~ Lady Blue

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudny *.* kolorystyka idealnie dobrana, napisy pięknie wymyślone. Czcionka.na końcu mogłaby być większa, i zobaczyłam z 10 różnych aktorów wgl do siebie niepodpbnych woec nie wiem kto jest gb. Ale mimo bardzo przypadl mi do gustu.

  OdpowiedzUsuń

Layout by kass for dark-trailer.