4 sty 2015

[069]Russian Roulette

Witam serdecznie.
Jestem tu z zamówieniem dla Gabrieli Mikaelson ( mam nadzieję, że dobrze to odmieniłam )
A więc na montaż tego zwiastunu poświęciłam wczorajszy wieczór i dzisiejszy, dość burzliwy poranek i jestem z niego zadowolona.
Mam kilka uwag, mianowicie...
Po pierwsze dziękuję Ci za dobranie postaci. Damon i Elena? Moja ulubiona, serialowa, ukochana para, z którą tak dobrze mi się współpracuje ! Convertując gify byłam zachwycona widząc, że wszystkie dotyczą właśnie tej dwójki!
Po drugie inna, alternatywna historia tej dwójki bardzo mi się podoba, na pewno osobiście zabiorę sie za czytanie tego opowiadania !
No i na sam koniec, po trzecie uwielbiam, kocham, wielbię, jestem ogromną fanką Rihanny i dziękuje Ci za dobranie tak cudownej piosenki!

Jeden z gifów musiałam zastąpić, ale jest to niewidoczne.
Napisy, które chciałaś aby zostały umieszczone na gifach umieściłam w języku angielskim, bo nie chciałam aby się różniły od tych, które już istniały na innych fragmentach.

Mam nadzieję, że sprostałam zadaniu i że będziesz zadowolona z mojej pracy.
W razie potrzeby istnieje możliwość poprawek!


Istnieje możliwość przesłania zwiastunu na e-mail zamawiającej :)

STYCZEŃ ZOSTAŁ OGŁOSZONY MIESIĄCEM MAGI WIĘC WYKONUJEMY WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA ZWIĄZANE Z ŚWIATEM HARRY'EGO POTTERA, CZAROWNIC I INNYCH MAGICZNYCH HISTORII <3

Z chęcią przyjmuję zamówienia.
Dora


6 komentarzy:

 1. Po pierwsze wow, po drugie podwójne wow i na koniec potrójne wow. *_* Dobierając gify i napisy nie sądziłam, że wyjdzie coś tak... Niezwykłego! Oglądam ten zwiastun po raz czwarty i nie mogę się na niego napatrzeć. To jest po prostu genialne. *_*
  Dziękuję, że zwiastun został tak szybko zrealizowany. Myślałam, że będę musiała sobie poczekać jakiś czas, a tu taka niespodzianka... ^_^
  Dziękuję, dziękuję dziękuję za szybkie i genialne wykonanie zwiastunu. ^^ Niesamowicie mi się podoba. ^^
  I oczywiście poinformuję, kiedy blog ruszy. =)
  Jeszcze raz, dziękuję. Jestem nim ogromnie zachwycona. ^^

  Pozdrawiam. =)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że zwiastun się podoba: )

   Usuń
 2. co to za piosenka?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja planuję bloga właśnie o Delenie, ale chcę wymyślić oryginalną historię, a to jest dość ciężkie, więc pewnie mi zejdzie, ale gdy tylko coś wymyślę zgłoszę się o zwiastun :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgłoś się zgłoś, najlepiej do mnie <3

   Usuń

Layout by kass for dark-trailer.